Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji.
Zajmujemy się kompleksowo doborem, dostawą i montażem klimatyzatorów, a także serwisem urządzeń, wszelkimi naprawami i modernizacjami.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy, skontaktuj się z nami
668 027 478

 

klimatyzatory 1
klimatyzatory 2

KLIMATYZATORY ŚCIENNE
Są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy dysponują małą powierzchnią, a chcą uzyskać wysoce wydajną pracę. Właśnie takie są główne cechy klimatyzatorów ściennych. Prostota obsługi pozwala na sterowanie urządzeniem, za pomocą bezprzewodowego pilota. Dzięki czemu, by ustalić odpowiednią temperaturę, nie musimy podchodzić do klimatyzatora.

klimatyzator-kasetonowy-vivax-supreme-acp-24cc70geciKLIMATYZATORY KASETONOWE
Ich instalacja przebiega w przestrzeni sufitu podwieszanego. Ma wysoce atrakcyjny design, dzięki czemu nie musi być jedynie urządzeniem podwieszonym do sufitu, ale może stanowić ozdobę i wypełnienie pomieszczenia. Dzięki specyficznej budowie pozwala na równomierne rozdzielanie powietrza na cały obszar pomieszczenia, w którym się znajduje.

 

 

 

KLIMATYZATORY KANAŁOWEkanalowy

Jeśli chcesz uzyskać efekt ogrzewania lub chłodzenia kilku pomieszczeń z jednej ekonomicznej maszyny, to właśnie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są urządzenia kanałowe. Rozprowadzają schłodzone, lub podgrzane powietrze, równomiernie do różnych pokoi. Wszystko dzieje się automatycznie, sterujesz główną maszyną, która jest odpowiedzialna za całość pracy.

 

Systemy Multi Split - mają zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych jak również przeznaczone są do zastosowań komercyjnych.  W tych systemach jest możliwość połączenia kilku jednostek wewnętrznych z jednym agregatem zewnętrznym, który rozdziela ciepłe lub zimne powietrze na poszczególne klimatyzatory zgodnie z zapotrzebowaniem.  Jest to doskonałe rozwiązanie gdzie zachodzi potrzeba zastosowania kilku jednostek wewnętrznych w jednym budynku.

klimatyzacja_lg_002

 

 BANER